Hesteskosesongen  2010




NM X-kast og NM Single, Reed 27. juni 



NM X-kast, herrer:
1. Einar Lundal, Stord HK 299 poeng
2. Inge Byrkjeland, Mino HK 295
3. Arnfinn Austegard, Austblæsa HK 293
4. Alf Lindal, Ringeren HK 288
5. Geir Ola Lundsbakken, Vallset HK 285
6. Per Dalheim, Ringeren HK 281
7. Tollef Årdal, Skjold HK 277
8. Kjell Aske, Gloppen HK 277
9. Bjørn Teige, Vallset HK 272
10. Roy Inge Johnsen, Nordhordland HK262
11. Per Geir Vatna, Stord HK 262
12. Magnus Fonn,Skjold HK 259
13. Tor Sandvik, Mino HK 258
14. Finn Stavenes, Mino HK 255
15. Tormod Flatjord, Skjold HK 252
16. Reidar Skrøppa, Gloppen HK 251
16. Henning Hegrenes, Førde HK 251
18. Lars Arne Kolås, Nordhordland HK 250
19. Arne Drageset, Stord HK 249
19. Kåre Stuen, Storfjord HK 249
19. Gunnar Bugge, Mino HK 249
22. Kjell Evensen, Vallset HK 248
22. Oddmund Berg, Hobøl HK 248
24. Øyvind Hegrenes, Førde HK 246
24. Perry Lien, Mino HK 246
26. Trygve Bolset, Skjold HK 243
27. Kurt Johnny Årdal, Vikane HK 242
27. Leif Helgheim, Gloppen HK 242
29. Asbjørn Heggdal, Vikane HK 241
29. Annar Westerheim, Stord HK 241
31. Stig Høynes, Mino HK 239
32. Helge Flatøy, Austblæsa HK 238
32. Harald Fagerstrand, Mino HK 238
32. Johannes Solheim, Stord HK 238
35. Signar Fauske, Førde HK 237
36. Alv Sunde, Vikane HK 232
37. Andreas Bolset, Skjold HK 228
37. Otto Kristiansen, Hobøl HK 228
39. Per Lund, Gloppen HK 225
40. Walter Fagerstrand, Mino HK 224
41. Stein Ove Stoddern, Mino HK 223
42. Kjell Osland, Austblæsa HK 219
43. Tor Ola Lundsbakken, Vallset HK 217
44. Ragnar Fredriksen, Hobøl HK 216
45. Arne Felde, Gloppen HK 216
46. Johannes Nedrebø, Skjold HK 214
47. Daniel Rip, Skjold HK 212
48. Helge Mørk, Austblæsa HK 205
49. Erling Johnsrud, Vallset HK 203
50. Sondre Torgersen, Sogn HK 199
51. Jarle Norangshol, Mino HK 198
52. Vigleik Skodvin, Nordhordland HK 193
53. Magne Hornes, Førde HK 192
54. Leif Evensen, Vallset HK 180
55. Johannes Monstad, Nordhordland 176
56. Morten Fløtre, Gloppen HK 167
57. Tormod Underdal, Sogn HK 165
58. Ronald Stoddern, Mino HK 161
59. Knut Markhus, Austblæsa HK 90
60. David Underdal, Sogn Hk 65

NM X-kast, Damer:
1. Torbjørg Årdal, Skjold HK 256
2. Anne Lundsbakken, Vallset HK 251
3. Synnøve Fagerstrand, Mino HK 248
4 .Audhild Sagosen, Nordhordland HK 244
5. Bjørg Askeland, Nordordland HK 240
6. Monica Lundsbakken, Vallset HK 230
7. Åse Fure, Gloppen HK 227
8. Kari Johnsrud, Vallset HK 226
9. Eva Stuen,Storfjord HK 217
10. Randi Rygg, Gloppen HK 176
11. Marit Bakkelid, Gloppen HK 167

Klasse 2
1.Håvard Blisten, Nordhordland HK 178
2.Edvin Øygard, Gloppen HK 177
3.Marit Orheim, Mino HK 149

NM single 
Herrer gruppe A:
1. Kurt Johnny Årdal, Vikne HK
2. Inge Byrkjeland, Mino HK
3. Einar Lundal, Stord HK
4. Per Dalheim, Ringeren HK
5. Arnfinn Austegard, Austblæsa HK
6. Tollef Årdal, Skjold HK
7. Tor Sandvik, Mino HK
8. Perry Lien, Mino HK
9. Alf Lindal, Ringeren HK
10. Kjell Aske, Gloppen HK
11. Per Geir Vatna, Stord HK
12. Bjørn Teige, Vallset HK
13. Magnus Fonn, Skjold HK
14. Tormod Flatjord, Skjold HK
15. Lars Arne Kolås, Nordhordland HK
16. Oddmund Berg, Hobøl HK
17. Geir Ola Lundsbakken, Vallset HK
18. Finn Stavenes, Mino HK
19. Gunnar D. Bugg, Mino HK
20. Arne Drageset, Stord HK
21. Kjell Evensen, Vallset HK
22. Asbjørn Heggdal, Vikane HK
23. Annar Westerheim, Stord HK
24. Harald Fagerstrand, Mino HK
25. Roy Inge Johnsen, Nordordland HK
26. Reidar Skrøppa, Gloppen HK
27. Henning Hegrenes, Førde HK
28. Kåre Stuen, Storfjord HK
29. Øyvind Hegrenes, Førde HK
30. Trygve Bolset, Skjold HK
31. Leif Heggheim, Gloppen HK
32. Stig Høynes, Mino HK
33. Johannes Solheim, Stord HK
34. Helge Flatøy, Austblæsa HK
35. Signar Fauske, Førde HK
36. Alv Sunde, Vikane HK

Herrer gruppe B:
1. Arne Felde, Gloppen HK
2. Daniel Ripe, Skjold HK
3. Walter Fagerstrand, Mino HK
4. Andreas Bolset, Skjold HK
5. Per Lund, Gloppen HK
6. Kjell Osland, Austblæsa HK
7. Jarle Norangshol, Mino HK
8. Leif Evensen, Vallset HK
9. Otto Kristiansen, Hobøl HK
10. Stein Ove Stoddern, Mino HK
11. Tor Ola Lundsbakken, Vallset HK
12. Ragnar Fredriksen, Hobøl HK
13. Johannes Nedrebø, Skjold HK
14. Helge Mørk, Austblæsa HK
15. Erling Johnsrud, Vallset HK
16. Ronald Stoddern, Mino HK
17. Sondre Torgersen, Sogn HK
18. Vikleik Skodvin, Nordhordland HK
19. Magne Hornes, Førde HK
20. Johannes Monstad, Nordhordland HK
21. Morten Fløtre, Gloppen HK
22. Tormod Underdal, Sogn HK
23. Knut Markhus, Austblæsa HK
24. David Underdal, Sogn HK

Damer gruppe A:
1. Anne Lundsbakken, Vallset HK
2. Synnøve Fagerstrand, Mino HK
3. Audhild Sagosen. Nordhordland HK
4. Torbjørg Årdal, Skjold HK
5. Bjørg Askeland, Nordhordland HK
6. Monica Lundsbakken, Vallset HK

Damer gruppe B:
1. Kari Johnsrud, Vallset HK
2. Åse Fure, Gloppen HK
3. Eva Stuen, Storfjord HK
4. Randi Rygg, Gloppen HK
5. Marit Bakkelid, Gloppen HK

Klasse 2
1. Håvard Blisten, Nordhordland HK
2. Edvin Øygard, Gloppen HK
3. Marit Orheim, Mino HK