Hesteskosesongen  2014




NM Single (NC2)

Grusbana bak Valhall, laurdag 2. august


Klasse 1, gruppe A:
1. Dan Tørnlind, Vallset HK
2. Tollef Årdal, Skjold HK
3. Signar Fauske, Førde HK
4. Alf Lindal, Ringeren HK
5. Stein Ove Stoddern, Mino HK
6. Oddvar Turøy, Førde HK
7. Roy Inge Johnsen, Nordhordland HK
8. Kåre Måge, Mino HK
9. Kurt Jonny Årdal, Vikane HK
10. Trygve Bolset, Skjold HK
11. Einar Lundal, Stord HK
12. Synnøve Fagerstrand, Mino HK
13. Oddmund Dingen, Nordhordland HK
14. Kjell Aske, Gloppen HK
15. Arne Drageset, Stord HK
16. Arnfinn Austegard, Austblæsa HK
17. Oddmund Berg, Hobøl HK
18. Kari Johnsrud, Vallset HK
19. Bjørn Teige, Vallset HK
20. Henrik Stokkenes, Mino HK
21. Per Dalheim, Ringeren HK
22. Anne Lundsbakken, Vallset HK
23. Tom Årdal, Skjold HK
24. Inge Byrkjeland, Mino HK
25. Reidar Nepstad, Nordhordland HK
26. Audhild Sagosen, Nordhordland HK
27. Per Lund, Gloppen HK
28. Walter Fagerstrand, Mino HK
29. Magnus Fonn, Skjold HK
30. Nils Jakob Juklestad, Skjold HK
31. Jonny Haga, Stord HK
32. Brynjulf Fonn, Spiralen HC
33. Lars Arne Kolås, Nordhordland HK
34. Jim Ertesvåg, Austblæsa HK
35. Klaus Solheim, Gloppen HK
36. Torbjørg Årdal, Skjold HK
37. Kjell Osland, Austblæsa HK
38. Finn Stavenes, Mino HK
39. Andreas Bolset, Skjold HK
40. Annar Westerheim, Stord HK

Klasse 1, gruppe B:
41. Magne Gloppestad, Gloppen HK
42. Ragnar Fredriksen, Hobøl HK
43. Øyvind Hegrenes, Førde HK
44. Tormod Flatjord, Skjold HK
45. Ronny Stoddern, Mino HK
46. Per Geir Vatna, Stord HK
47. Jens Nesdal, Vikane HK
48. Sverre Nyheim, Gloppen HK
49. Dag Otto Koppang, Stord HK
50. Ronald Stoddern, Mino HK
51. Helge Flatøy, Austblæsa HK
52. Sondre Torgersen, Sogn HK
53. John Roar Øien, Mino HK
54. Alv Sunde, Vikane HK
55. Helge Mørk, Austblæsa HK
56. Jan Skåden, Vikane HK
57. Johannes Nedrebø, Skjold HK
58. Olav Årdal, Vikane HK
59. Kåre Harveland, Ringeren HK
60. Henning Hegrenes, Førde HK
61. Oddvar Bolset, Skjold HK
62. Arild Bolset, Skjold HK
63. Oddvin Klakegg, Skjold HK
64. Bjarne Solend, Austblæsa HK
65. Knut Markhus, Austblæsa HK

Klasse 2:
1. Jens E. Aalborg, Vallset HK
2. Halvard Måge, Mino HK
3. Siv Øen Mino, HK
4. Knut Are M. Hansen, Vallset HK